Poradnie specjalistyczne

Serdecznie zapraszamy do naszych poradni lekarskich.
Specjali¶ci z wielu dziedzin służ± tu Państwu pomoc± w rozwi±zywaniu wszelkich problemów zdrowotnych.

Ginekologia

Zapraszamy pacjentki w każdym wieku do poradni ginekologicznej. Zapewniamy profesjonaln± opiekę lekarsk± z możliwo¶ci± wykonania USG dopochwowgo i przez powłoki brzuszne. W naszej poradni pacjentki wykonać mog± wszelkie badania profilaktyczne i diagnostyczne w tym cytologię,testy w kierunku HPV, czystosc pochwy, wymazy, badania laboratoryjne oraz drobne zabiegi ginekologiczne jak zakładanie wkładek dopochwowych czy wymrażanie /krioterapia/ nadżerek. Wykonujemy równiez szcepienia przeciw wirusowi HPV.
Przyszłe mamy zapraszamy na kontrolne wizyty lekarskie , badania USG i wszelkie testy laboratoryjne aby zapewnić im i ich dzieciom spokojne i bezpieczne 9 najpiękniejszych miesięcy życia.


Chirurgia

W poradni wykonać mog± państwo wszelkie ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne takie jak : wycięcie zmian skórnych, szycie czy czyszczenie ran oraz zmiany opatrunków. Lekarzy w poradni s± specjalistami w dziedzinie chirurgii naczyniowej, służ± więc Państwu pomoc± w diagnostyce ( w tym USG z Dopplerem) i leczeniu żylaków.


Dermatologia

Lekarze służ± Państwu pomoc± we wszelkich chorobach dermatologicznych takich jak grzybice, zmiany zapalne czy tr±dzik młodzieńczy. Wykonujemy również krioterapię kurzajek oraz usuwanie drobnych zmian skórnych.


Laryngologia

Laryngolodzy w naszej Lecznicy pomog± Państwu we wszelkich schorzeniach laryngologicznych oraz wykonaj± w razie potrzeby płukanie uszu .....


Alergologia

W poradni wykonać mog± Państwo wszelkie testy alergologiczne zarówno skórne jak i z krwi. Przeprowadzamy również procesy odczulania metod± szczepień oraz prowadzimy stał± opiekę nad pacjentami z problemami alergologicznymi.


Choroby internistyczne

W poradni tej sprawujemy opiekę nad pacjentami ze schorzeniami ogólnymi takimi jak: schorzenia kardiologiczne, pulmonologiczne, nefrologiczne czy wszelkiego rodzaju infekcje.


Medycyna pracy

Lekarze medycyny pracy wykonaj± dla Państwa potrzebne badania niezbędne do podjęcia pracy w wybranym zawodzie, jak również w razie potrzeby skieruję na wskazane konsultacje do innych specjalistów w naszej Lecznicy.


Badania kierowców

W naszej Lecznicy dajemy Państwu również możliwo¶ć wykonania badań potrzebnych do egzaminu na prawo jazdy.


Leczenie uzależnień

Pacjentom z problemem alkoholowym oferujemy profesjonaln± pomoc lekarsk±. Dodatkowe informacje znajd± Państwo pod adresem www.odtruwamy.pl


Inne poradnie

Poza wymienionymi powyżej zapraszamy również do korzystania z poradni urologicznej, hematologicznej, psychiatrycznej i reumatologicznej.


   Stomatologia

Zapraszamy do nowocześnie wyposażonego gabinetu stomatologicznego, w którym pacjent ma możliwość wglądu w każdy etap leczenia. Uzyskaliśmy to dzięki zastosowaniu kamery wewnątrzustnej i monitorowi zamontowanemu bezpośrednio przed pacjentem. + więcej
   Poradnie specjalistyczne

Serdecznie zapraszamy do naszych poradni lekarskich. Specjaliści z wielu dziedzin służą tu Państwu pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów zdrowotnych. + więcej
   Diagnostyka

W naszej Lecznicy wykonujemy ultrasonograficzne badania brzucha, układu moczowego, stawów i kości / w tym stawów biodrowych u niemowląt / , tarczycy, piersi, jąder oraz USG ginekologiczne i USG ciąży.
+ więcej