Stomatologia

Stomatologia zachowawcza z endodoncj±

Zapraszamy do nowocze¶nie wyposażonego gabinetu stomatologicznego, w którym pacjent ma możliwo¶ć wgl±du w każdy etap leczenia. Uzyskali¶my to dzięki zastosowaniu kamery wewn±trzustnej i monitorowi zamontowanemu bezpo¶rednio przed pacjentem.

Zarówno dorosłym jak i dzieciom proponujemy wysoce estetyczne wypełnienia kompozytowe, ¶wiatłoutwardzalne najwyższej jako¶ci jak również nowoczesne metody leczenia kanałowego z możliwo¶ci± wykonania rtg stomatologicznego bez wstawania z fotela.

Jednocze¶nie zapewniamy, iż leczenie bezbólowe jest w naszej klinice standardem.


Wybielanie zębów

W naszym gabinecie stomatologicznym stosujemy jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych systemów wybielaj±cych jakim jest system Beyond .www Możemy więc Państwa obdarzyć idealnie białym u¶miechem w zaledwie 30 minut bez konieczno¶ci powtarzania zabiegu na kolejnej wizycie. W zakres usługi wchodzi również zdjęcie kamienia i czyszczenie uzębienia z osadu nazębnego / skaling /.


Protetyka

¦wiadczymy dla Państwa pełen zakres usług protetycznych takich jak : korony protetyczne i mosty, protezy szkieletowe i osiadaj±ce oraz wiele innych, z wykorzystaniem najnowszych materiałów w tym włókien szklanych.

   Stomatologia

Zapraszamy do nowocześnie wyposażonego gabinetu stomatologicznego, w którym pacjent ma możliwość wglądu w każdy etap leczenia. Uzyskaliśmy to dzięki zastosowaniu kamery wewnątrzustnej i monitorowi zamontowanemu bezpośrednio przed pacjentem. + więcej
   Poradnie specjalistyczne

Serdecznie zapraszamy do naszych poradni lekarskich. Specjaliści z wielu dziedzin służą tu Państwu pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów zdrowotnych. + więcej
   Diagnostyka

W naszej Lecznicy wykonujemy ultrasonograficzne badania brzucha, układu moczowego, stawów i kości / w tym stawów biodrowych u niemowląt / , tarczycy, piersi, jąder oraz USG ginekologiczne i USG ciąży.
+ więcej